Drukuj

Konferencja przedsezonowa dla sędziów ŚOZKosz - sezon 2019/2020

Kolegium Sędziów ŚOZKosz w Kielcach serdecznie zaprasza wszystkich sędziów na konferencję przedsezonową, która odbędzie się dnia 15 września 2019 roku (godz. 1000) w Sali Konferencyjnej na Stadionie Korona Kielce ul. Ściegiennego 8 w Kielcach.

Zasady zaliczenia Konferencji Przedsezonowej (uczestnictwo w wykładach, sprawdzian fizyczny, sprawdzian teoretyczny), a tym samym uzyskanie uprawnień do prowadzenia spotkań w Okręgu Świętokrzyskim w sezonie 2019/2020 pozostają bez zmian (limity czasowe biegu w sprawdzianie fizycznym dla sędziów ŚOZKosz Kielce podane są w załączniku nr 3 przesłanym do sędziów w osobnej korespondencji). 

Miło nam również poinformować, ze w tym roku na Konferencji Przedsezonowej naszymi gośćmi będą:

Marcin Kowalski – Sędzia PLK, Sędzia międzynarodowy od 2003 roku. Od 2005 roku czynny sędzia Euroligi, EuroCup i ligi VTB. Uczestnik żeńskich Eurobasketów na 2005 roku w Turcji oraz w 2007 roku we Włoszech. A także m.in. męskiego Eurobasketu w 2015 roku w Niemczech, Łotwie, Chorwacji i Francji.

Arkadiusz Wojna oraz Michał Pietrakiewicz – czołowi sędziowie I ligi PZKosz, z zaprzyjaźnionych z nami okręgów małopolskiego oraz łódzkiego.